27 Temmuz 2010 Salı

haftanın sonu nakarat gibi...


Bu bünye hafta sonu; Alibey Adası (Cunda) gördü, Behramkale(Assos) gördü, Assos'ta Mert Fırat gördü, onunla fotoğraf çekildi :)
Hafta sonuna, sadece 2 güne koskoca bir tatil sığdırmak ömrüme ömür kattı blog. Zeytin gördük bol bol, zeytinliklerin içinde öten vuvuzela misali aralıksız öten ağustos böceklerinin seslerini ise kimimiz kafa şişirici kimimiz doğal bulduk :)
Assos'ta fincanda pişen sakızlı kahvelerimizi içerken Mert Fırat için o mu ki değil mi ki, nasıl konuşucaz, kızlarla banane ben yanında durucam siz çekilin diye lak lak yaparken az daha dolmuşu kaçırıyorduk :) Ama çok eğlendik, adamın ses tonunu çok sevdim ki sesinden tanıdım saç sakal uzatmış:) Başka dilde aşk filminden bahsettiğimde masasında kendisiyle tavla oynayan kadını göstererek "filmi sevdiniz mi İlksen Hn.da yönetmenimiz" dedi..  Öylece uzaklaştık ordan...


Bu kahveci güzelinden bizim evin duvarında da vardı bir zamanlar:) Assos'ta  Kamil'in mekanının duvarını süslüyor şimdi... 

not: kızlarla tatil her zaman yapmalı, çok keyifliydi..
en çok bizim cola içip eminenin ayran içmesine, olmadık olmadık güneş gözlüklerini gözüne takıp bizi güldürmesine, ismi'nin fotoğraf makinasında mert fırat'la ikisini kırpmasını hiç unutmayacağım :)

Hiç yorum yok: